کم پاشنه در مقابل کفش پاشنه بلند

سبک ها و انواع کفش های بی شماری هستند.... در بازار ، به ویژه برای زنان است. تقریبا هر زن را دوست دارد به پوشیدن و تغییر اغلب انواع کفش. از همه ، کفش پاشنه بلند کاملا جذاب انواع کفش که بسیاری از زنان آرزوی پوشیدن دارند. زنان بسیار کمتر ترجیح می دهند پوشیدن کفش پاشنه کم به عنوان بسیاری از این کفش به عنوان خارج از روند در نظر بگیرند. اما زنان در کفش پاشنه بلند برای مدت زمان طولانی به تجربه بسیاری از مشکلات. خوب ، این مقاله می سازد تمایز روشن بین صندل پاشنه بلند و پایین به طور خلاصه.

کفش پاشنه بلند

همانطور که می دانید ، قسمت پاشنه خود را برابر وزن بدن شما ، اما اگر شما لباس پاشنه بلند وزن خود را تا حدی از پاشنه به پا و توپ از پا منتقل شده است. این بیشتر تولید استرس بیش از حد بر روی استخوان های خود را, عضلات و تاندون در نتیجه موثر بر استقرار خود را راه رفتن. این به آرامی می دهد افزایش به التهاب تاندون آشیل, bunions, قوس افتاده و غیره. کفش پاشنه بلند نیز هدایت پشته مرکز frontward بدن شما و مهره خود را به خم شدن به عقب برای جبران. این به این ترتیب شما را با درد پشت در تمام طول روز را ترک می کند.

اگرچه افزایش ارتفاع پاشنه ناامن به سلامت پا است, شهرت از این کفش هرگز پایین می رود. پوشیدن آنها نه تنها می دهد نگاه زیبا به پای خود را ، اما همچنین شما دستاوردهای ظاهر اغوا کننده. چیزهای خاصی به دنبال لذت بردن از پوشیدن این کفش وجود دارد. کسانی که در زیر به شرح زیر ذکر شده;

آیا پوشیدن این کفش اغلب نیست. پوشیدن آنها را در برخی موارد خاص که در آن شما صرف زمان کمتر ایستاده بر روی پای خود را با پوشیدن کفش پاشنه بلند.
این عاقلانه است که ترجیح می دهند 4 سانتی متر ارتفاع پاشنه برای سایش و به طور معمول 5 سانتی متر برای پوشیدن گهگاه برای اطمینان کامل از راحتی.
ترجیح می دهند صندل پاشنه بلند با تسمه در instep که جلوگیری از لغزش از پای خود را به جلو در نتیجه کاهش استرس بر روی انگشتان پای خود را.

هرگز مسافت های طولانی در این کفش راه رفتن آنها ممکن است پای خود را با تاول و درد پا را ترک.

کم پاشنه
عموما, کفش پاشنه بلند بسیار سخت بر روی پای خود را; بنابراین, آن را خوب به انتخاب کردن برای کفش پاشنه بلند و متوسط یا کم. این کفش بیش از حد به شما می دهد سبک شما می خواهید در نتیجه حفظ سطح راحتی. پاشنه بچه گربه هم یک شکل از پاشنه کم است که باعث می شود منحنی های سکسی در استقرار بدن شما در نتیجه ساخت شما به نظر می رسد بسیار اغوا کننده است. یکی ترجیح می دهم با پوشیدن این کفش برای مدت زمان طولانی در مقایسه با افزایش صندل پاشنه بلند. بر خلاف کفش پاشنه بلند ، این صندل آسیب زیادی به پای خود را ایجاد نمی بنابراین به دست آوردن شما ظاهر سکسی و زنانه در جمعیت.

[ بازدید : 0 ]

[ جمعه 17 آبان 1398 ] 12:32 ] [ Joanna ]

[ ]

احیای به علاوه اندازه لباس سیاه و سفید

لباس سیاه و سفید کوچک شده است بخش عمده ای از مد زنان برای چند دهه, اگر نه قرن ها و این درست است برای زنان به علاوه اندازه و همچنین. نکته واضح به یاد داشته باشید در اینجا این است که سیاه و سفید همواره به عنوان یک رنگ لاغری اشاره شده است و بنابراین به علاوه اندازه خطوط لباس همواره سعی در شامل یک مقدار زیادی از سیاه و سفید را به روند خود را برای کمک به همراه اندازه زنان با شکل کلی خود را. اگر چه این درست است که حرکت نزولی به این است که سیاه و سفید خسته کننده است! هیچ کسی می خواهد به راه رفتن در اطراف در یک لباس سیاه و سفید در تمام تابستان, مهم نیست که چگونه افسانه لباس ممکن است. ما آماده برای کمک به شما را به همراه اندازه لباس سیاه و سفید و تبدیل آن به چیزی کاملا جدید در تابستان امسال با استفاده از لوازم جانبی مد برای زنان است.

بیایید شروع با لباس بدون آستین سیاه و سفید با غوطه وری توقیف ،. این لباس ارائه می دهد محافظه کار از لباس دفتر و همچنین جاذبه جنسی از یک شب در شهر. ما نمی توانیم وانمود کنیم که این لباس سبک شگفت انگیز خود را در خود ارائه نمی دهد ، اما پس از آن بسیاری از آن می پوشد برخی از تجدید قوا استفاده کنید. راه ساده برای انجام این کار با لوازم جانبی مد است. به عنوان مثال ، به دلیل غوطه وری خط توقیف ، شما ممکن است بخواهید در نظر استراتژیک قرار داده شده اویزان گردنبند. شما می خواهید گردنبند به استراحت در داخل خط گردن به عنوان لهجه; اگر گردنبند بیش از حد بزرگ است از این تنها به یک حواس پرتی به سبک کلی تبدیل خواهد شد. کمربند می تواند به راحتی به فقط در مورد هر لباس لان استفاده شود و این شامل سبک ما در حال بحث در اینجا. یک کمربند بزرگ قرمز یا پر جنب و جوش از هر رنگ خواهد بود کامل در کمر برای ایجاد که ظاهر لاغری با کمی از شعله ور شدن!

حالا میخواهیم به لباس دكلهای مهاری برویم. این سبک لباس ممکن است به نظر می رسد کمی مشکل تر می شود خلاق با توجه به یقه شلوغ آن را در حال حاضر ارائه. درست است که شما باید خط گردن به تنهایی ترک اما این بدان معنا نیست که شما می توانید کمربند ، کفش و کیف های دستی برای ایجاد یک نگاه جدید اضافه کنید. حتی روسری مد را می توان با لباس پالهنگ پوشیده شده را به شما احساس می کنید به عنوان اگر شما با پوشیدن لباس کاملا جدید به گاه. از آنجا که لباس پالهنگ به طور کلی در طول کوتاه ، چند اینچ بالاتر از زانو ، آپارتمان و/یا پاشنه مناسب برای پوشیدن با این لباس هستند. هیچ چیز بهتر از جفت شدن رنگ های روشن با یک لباس سیاه و سفید ترد را به خودتان متوجه وجود دارد.

به عنوان یک زن به همراه اندازه امروز دارای قابلیت شرکت در بسیاری از روند مد بیشتر از همیشه قبل از در تاریخ مد. طراحان در حال بدست گرفتن زمان برای ایجاد لباس به علاوه اندازه در داغترین روند تا هر کسی می تواند آنها را استفاده, است که بیش از آنچه که تا کنون در گذشته انجام شد. با خلاقیت کمی و پول بسیار کمی صرف شده بر روی لوازم جانبی مد شما می توانید مورد علاقه خود را به همراه اندازه لباس سیاه هر روز از هفته پوشیدن اگر دوست دارید اما هر روز شما می توانید یک نگاه متفاوت!

[ بازدید : 0 ]

[ چهارشنبه 17 مهر 1398 ] 18:38 ] [ Joanna ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]