احیای به علاوه اندازه لباس سیاه و سفید

لباس سیاه و سفید کوچک شده است بخش عمده ای از مد زنان برای چند دهه, اگر نه قرن ها و این درست است برای زنان به علاوه اندازه و همچنین. نکته واضح به یاد داشته باشید در اینجا این است که سیاه و سفید همواره به عنوان یک رنگ لاغری اشاره شده است و بنابراین به علاوه اندازه خطوط لباس همواره سعی در شامل یک مقدار زیادی از سیاه و سفید را به روند خود را برای کمک به همراه اندازه زنان با شکل کلی خود را. اگر چه این درست است که حرکت نزولی به این است که سیاه و سفید خسته کننده است! هیچ کسی می خواهد به راه رفتن در اطراف در یک لباس سیاه و سفید در تمام تابستان, مهم نیست که چگونه افسانه لباس ممکن است. ما آماده برای کمک به شما را به همراه اندازه لباس سیاه و سفید و تبدیل آن به چیزی کاملا جدید در تابستان امسال با استفاده از لوازم جانبی مد برای زنان است.

بیایید شروع با لباس بدون آستین سیاه و سفید با غوطه وری توقیف ،. این لباس ارائه می دهد محافظه کار از لباس دفتر و همچنین جاذبه جنسی از یک شب در شهر. ما نمی توانیم وانمود کنیم که این لباس سبک شگفت انگیز خود را در خود ارائه نمی دهد ، اما پس از آن بسیاری از آن می پوشد برخی از تجدید قوا استفاده کنید. راه ساده برای انجام این کار با لوازم جانبی مد است. به عنوان مثال ، به دلیل غوطه وری خط توقیف ، شما ممکن است بخواهید در نظر استراتژیک قرار داده شده اویزان گردنبند. شما می خواهید گردنبند به استراحت در داخل خط گردن به عنوان لهجه; اگر گردنبند بیش از حد بزرگ است از این تنها به یک حواس پرتی به سبک کلی تبدیل خواهد شد. کمربند می تواند به راحتی به فقط در مورد هر لباس لان استفاده شود و این شامل سبک ما در حال بحث در اینجا. یک کمربند بزرگ قرمز یا پر جنب و جوش از هر رنگ خواهد بود کامل در کمر برای ایجاد که ظاهر لاغری با کمی از شعله ور شدن!

حالا میخواهیم به لباس دكلهای مهاری برویم. این سبک لباس ممکن است به نظر می رسد کمی مشکل تر می شود خلاق با توجه به یقه شلوغ آن را در حال حاضر ارائه. درست است که شما باید خط گردن به تنهایی ترک اما این بدان معنا نیست که شما می توانید کمربند ، کفش و کیف های دستی برای ایجاد یک نگاه جدید اضافه کنید. حتی روسری مد را می توان با لباس پالهنگ پوشیده شده را به شما احساس می کنید به عنوان اگر شما با پوشیدن لباس کاملا جدید به گاه. از آنجا که لباس پالهنگ به طور کلی در طول کوتاه ، چند اینچ بالاتر از زانو ، آپارتمان و/یا پاشنه مناسب برای پوشیدن با این لباس هستند. هیچ چیز بهتر از جفت شدن رنگ های روشن با یک لباس سیاه و سفید ترد را به خودتان متوجه وجود دارد.

به عنوان یک زن به همراه اندازه امروز دارای قابلیت شرکت در بسیاری از روند مد بیشتر از همیشه قبل از در تاریخ مد. طراحان در حال بدست گرفتن زمان برای ایجاد لباس به علاوه اندازه در داغترین روند تا هر کسی می تواند آنها را استفاده, است که بیش از آنچه که تا کنون در گذشته انجام شد. با خلاقیت کمی و پول بسیار کمی صرف شده بر روی لوازم جانبی مد شما می توانید مورد علاقه خود را به همراه اندازه لباس سیاه هر روز از هفته پوشیدن اگر دوست دارید اما هر روز شما می توانید یک نگاه متفاوت!

[ بازدید : 1 ]

[ چهارشنبه 17 مهر 1398 ] 18:38 ] [ Joanna ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]