کم پاشنه در مقابل کفش پاشنه بلند

سبک ها و انواع کفش های بی شماری هستند.... در بازار ، به ویژه برای زنان است. تقریبا هر زن را دوست دارد به پوشیدن و تغییر اغلب انواع کفش. از همه ، کفش پاشنه بلند کاملا جذاب انواع کفش که بسیاری از زنان آرزوی پوشیدن دارند. زنان بسیار کمتر ترجیح می دهند پوشیدن کفش پاشنه کم به عنوان بسیاری از این کفش به عنوان خارج از روند در نظر بگیرند. اما زنان در کفش پاشنه بلند برای مدت زمان طولانی به تجربه بسیاری از مشکلات. خوب ، این مقاله می سازد تمایز روشن بین صندل پاشنه بلند و پایین به طور خلاصه.

کفش پاشنه بلند

همانطور که می دانید ، قسمت پاشنه خود را برابر وزن بدن شما ، اما اگر شما لباس پاشنه بلند وزن خود را تا حدی از پاشنه به پا و توپ از پا منتقل شده است. این بیشتر تولید استرس بیش از حد بر روی استخوان های خود را, عضلات و تاندون در نتیجه موثر بر استقرار خود را راه رفتن. این به آرامی می دهد افزایش به التهاب تاندون آشیل, bunions, قوس افتاده و غیره. کفش پاشنه بلند نیز هدایت پشته مرکز frontward بدن شما و مهره خود را به خم شدن به عقب برای جبران. این به این ترتیب شما را با درد پشت در تمام طول روز را ترک می کند.

اگرچه افزایش ارتفاع پاشنه ناامن به سلامت پا است, شهرت از این کفش هرگز پایین می رود. پوشیدن آنها نه تنها می دهد نگاه زیبا به پای خود را ، اما همچنین شما دستاوردهای ظاهر اغوا کننده. چیزهای خاصی به دنبال لذت بردن از پوشیدن این کفش وجود دارد. کسانی که در زیر به شرح زیر ذکر شده;

آیا پوشیدن این کفش اغلب نیست. پوشیدن آنها را در برخی موارد خاص که در آن شما صرف زمان کمتر ایستاده بر روی پای خود را با پوشیدن کفش پاشنه بلند.
این عاقلانه است که ترجیح می دهند 4 سانتی متر ارتفاع پاشنه برای سایش و به طور معمول 5 سانتی متر برای پوشیدن گهگاه برای اطمینان کامل از راحتی.
ترجیح می دهند صندل پاشنه بلند با تسمه در instep که جلوگیری از لغزش از پای خود را به جلو در نتیجه کاهش استرس بر روی انگشتان پای خود را.

هرگز مسافت های طولانی در این کفش راه رفتن آنها ممکن است پای خود را با تاول و درد پا را ترک.

کم پاشنه
عموما, کفش پاشنه بلند بسیار سخت بر روی پای خود را; بنابراین, آن را خوب به انتخاب کردن برای کفش پاشنه بلند و متوسط یا کم. این کفش بیش از حد به شما می دهد سبک شما می خواهید در نتیجه حفظ سطح راحتی. پاشنه بچه گربه هم یک شکل از پاشنه کم است که باعث می شود منحنی های سکسی در استقرار بدن شما در نتیجه ساخت شما به نظر می رسد بسیار اغوا کننده است. یکی ترجیح می دهم با پوشیدن این کفش برای مدت زمان طولانی در مقایسه با افزایش صندل پاشنه بلند. بر خلاف کفش پاشنه بلند ، این صندل آسیب زیادی به پای خود را ایجاد نمی بنابراین به دست آوردن شما ظاهر سکسی و زنانه در جمعیت.

[ بازدید : 1 ]

[ جمعه 17 آبان 1398 ] 12:32 ] [ Joanna ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]